Корзина
101 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
Акция 2020! Тумбы "Орео": всего 2 699 грн!Купить по скидке
  • MODERN-WF
  • Статьи
  • 5 причин, чому натуральна деревина - найоптимальніший варіант
Производители
Контакты
MODERN-WF
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 (68) 911-17-58
0 800 331 651Безкоштовно
Менеджер Виталий
УкраинаХарьковская областьХарьков

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 10.07.2020 по 20.07.2020, будут обработаны позже. С 21.07.2020 компания продолжит работу в обычном режиме.

5 причин, чому натуральна деревина - найоптимальніший варіант

5 причин, чому натуральна деревина - найоптимальніший варіант

У 21 столітті ми стикаємося з натиском поганих новин з усього світу, коли мова йде про навколишнє середовище.

 

 

 

Незважаючи на те, що ми знаємо більше про джерела наших екологічних неприємностей, ніж будь-коли раніше, часто відчувається, що ми просто не можемо випередити криву.

Це одна з причин, що ми так захоплені меблями з твердих порід дерева. Дерево добре, як кажуть, тому що це неймовірне зелене рішення для меблів передпокою.

Є багато причин, щоб захоплюватися деревиною, тому давайте розбиємо її та вивчимо, чому деревина є найбільш стійким меблевим матеріалом і чому слід вибрати меблі з цільної деревини для ваших потреб меблів.

 

1. Деревина відновлюється

Насамперед, деревина є найбільш екологічною сировиною. Це поновлюване. Насправді деревина - єдиний будівельний матеріал, виготовлений із сонця, дощу та вуглецю з повітря. Це нескінченно поповнюється і відновлюється. Це дивовижно, коли ти думаєш про це.

Деревина - це сировина, яка росте і поповнюється щороку. Багато людей замислюються, чи екологічно вирубати дерева. На щастя, вибіркове збирання врожаю – на відміну від очищення - це не проблема. Насправді це чудово для здоров'я лісу.

І дерева скрізь ростуть. Наразі, згідно з цим коротким відео від reThink Wood , темпи лісовідновлення та росту дерев перевищують урожай на 40%.

Насправді одне джерело ЗМІ стверджує, що "У США вирубування лісів було більш ніж компенсовано лісовідновленням між 1990 та 2010 роками. Нація додала 7 687 000 га (18,995 000 десятин) лісових земель за цей період".

У Європі лісам вдається підтримувати виробництво. Вони фактично розширюються зі швидкістю 5000 квадратних кілометрів на рік. Коли дерева вибірково збирають, на їх місце висаджують нові дерева. Насправді, з 1990-2005 рр. Європа відновлювала ліси розмірами Греції.

  2. Деревина корисна для клімату

Вироби з деревини корисні для нашого клімату та запобігають зміні клімату . По-перше, дерева поглинають вуглець протягом усього життя. Вони виймають його з атмосфери і зберігають у своїх стовбурах, коли вони ростуть. Але це не закінчується.

Коли дерева перетворюються на вироби з дерева, вони продовжують зберігати цей вуглець.Використовуючи меблі з твердих порід деревини, ми запобігаємо зміні клімату та парникового ефекту.

Але це не зупиняється на цьому. Врешті-решт, ми можемо відновити сонячну енергію, що зберігається в деревині в кінці життєвого циклу продукту, спалюючи деревину для отримання енергії. Повторне використання деревини для отримання такої енергії - це чудовий спосіб витіснити брудні, невідновлювані та вуглецеві джерела енергії, як вугілля, нафту та природний газ.

Порівняно з нафтою, вугіллям та природним газом, спалювання деревини створює чисту енергію та без відходів.

  3. Деревина означає нульові відходи

Ось ще одна причина, чому дерево так добре з точки зору стійкості. Через вдосконалення технології за останні кілька десятиліть, виробництво деревини перетворилося на нульову промисловість. Що це означає?

Бі-продукти з кожного етапу виробничого процесу можуть бути повторно використані та перероблені. Коли деревина заготовляється, її відсоток переробляється на пиломатеріали, частина її перетворюється на інші вироби з деревини, а ще більше відновлюється для виробництва енергії. Але нічого з цього не йде на сміття.

Ось чому DCI здатний підтримувати нашу політику з нульовими витратами, і це суть нашого зеленого процесу вертикальної інтеграції.

Ось як ми використовуємо деревину, яка не перетворюється на наші меблі.

  • Ми використовуємо кору для озеленення матеріалів.
  • Ошурки використовують на місцевих фермах або спалюють як паливо для опалення.
  • Грубі надрізи деревини повторно використовуються в піддонах інших будівельних матеріалів.
  • Нарешті, ми використовуємо листяні листяні породи для створення наших внутрішніх деталей меблів, а не для покупки тополі чи інших порід.
    4. Деревина міцна і довго тримається

По відношенню до ваги деревина є найсильнішим будівельним матеріалом на планеті. Це надзвичайно пружно і вимагає невеликого обслуговування (лише подумайте про дерева!).

На відміну від пластикового ламінату, деревного ламінату та інших інженерних порід, деревина може мати багато разів життя через доопрацювання.

Насправді ми маємо справні меблі в залах проживання в Каліфорнійському університеті, Дартмутському коледжі та Мерілендському університеті, встановлених понад 30 років тому. Ось чому ми можемо впевнено гарантувати всі наші меблі протягом 25 років.

 

5. Дерев'яні показники високі за оцінкою життєвого циклу (LCA)

Розглядаючи стійкі меблі для вашого інтернату, ключовим фактором є оцінка життєвого циклу (LCA). LCA - це "цілісний науковий підхід, який враховує споживані ресурси та викиди, що виділяються під час виробництва, використання та утилізації виробу".

За даними дослідження LCA, порівняно з недрібними виробами деревина стабільно виходить на перше місце. Єдине «проблемне місце» для деревини, коли мова йде про LCA, - це спай енергії, необхідної для процесу сушіння та обробки печі.

У компанії DCI ми компенсували це споживання енергії, використовуючи побічні продукти деревини від нашого процесу фрезерування в якості палива для живлення наших печей.Роблячи це, ми мінімізуємо як вуглецевий, так і енергетичний слід, усуваючи відходи.

  Чи ми дійсно хочемо вирубати дерева?

Дуже багато людей ухиляються від ідеї вирубування дерев. І не дарма. Протягом багатьох років деревна промисловість була погано регульована. Нестримна ясна вирубка усунула безцінні ліси старого зросту навколо планети.

Компанії з лісозаготівельної деревини також знищували незаймані дощові ліси, знищуючи середовище існування та екосистеми та сприяючи різкому збільшенню вимирання видів. У той час існувало широке незнання про руйнівні екологічні наслідки чіткості.

На початку 90-х це почало змінюватися. Серед іншого, екологічні групи, громадяни та споживачі почали лобіювати та вимагати нагляду та покращення практики ведення лісозаготівель.

З цього часу відбулася величезна кількість лісовідновлення. І тепер суворі стандарти сертифікації сторонніх виробників, як FSC COC, забезпечили екологічну родовід деревної продукції.

Одночасно з'явилися альтернативи розрізуванню. Наприклад, вибіркове збирання врожаю. За даними MODERN-WF:

Однією з найбільших переваг вибіркової вирубки є те, що загальний екологічний вплив на ліс знижується. Хоча цей процес є інвазивним, вибірково вирубаний ліс здатний підтримувати набагато більше видів, ніж чітко вирубаний ліс. Крім того, ясна вирубка лісу залишає його набагато більш вразливим до хвороб, ніж вибіркове вирубування. У деяких районах вирубання дерев старого росту може залишати місце для нових видів, які здатні впоратися з тінню краще, ніж оригінальні дерева. Нарешті, дослідження, проведені в Амазонії Майклом Гоулденом з Каліфорнійського університету в Ірвіні, свідчать про те, що ліси відновлюють більшу частину своїх можливостей приймати вуглекислий газ незабаром після того, як їх вибірково знижують.

У компанії MODERN-WF, щоб мінімізувати споживання транспорту та викопного палива, ми працюємо з державними лісниками Вермонта, щоб вирізати листяну деревину, вибірково заготовлену за 120 миль від нашої власної пилорами. Наша прихильність до місцевих та вітчизняних джерел та виробництва унікально позиціонує нас на ринку меблів для залів коледжу.

Зрештою, деревина доставляє більше і майже не вимагає навколишнього середовища. Вироби з дерева просто мають легший загальний слід.

MODERN-WF | Меблі з дерева

facebook twitter
Другие статьи