Корзина
106 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Акция 2020! Тумбы "Орео": всего 2 699 грн!Купить по скидке
  • MODERN-WF
  • Статьи
  • Як дерево може допомогти Вашій внутрішній творчості
Производители
Контакты
MODERN-WF
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 (68) 687-04-98
0 800 331 651Безкоштовно
Менеджер Дмитрий
УкраинаХарьковская областьХарьков

Як дерево може допомогти Вашій внутрішній творчості

Як дерево може допомогти Вашій внутрішній творчості

Чарльз Діккенс, Ернест Хемінгуей, Шарлотта Бронте, Семюел Тейлор Колрідж, Агата Крісті. Що спільного мають усі ці письменники (окрім створення творів літератури)?

Кожен з них знаменито використовував прекрасно створені, настільки улюблені дерев'яні столи, щоб створити свої чудові твори - столи, які все ще є для нас, щоб ми захоплювалися сьогодні. Крісті і Колрідж використовували великі, царські, важкі столи з кількома ящиками, а Хемінгуей вибрав столик. Dickens 'досить більш скромний стіл продається за неймовірні $ 890,000 на аукціоні в 2008 році .

Справа в тому, що чудова деревина завжди була важливим елементом у створенні деякої світової літератури. Він завжди був там. І тепер ми починаємо ще більше розуміти і оцінювати те, як тема деревини в нашому оточенні дизайну може бути фактором, що сприяє витіканню творчих соків.

Недавні дослідження показали, що робота в середовищі, де видно дерево, може сприяти підвищенню продуктивності та гармонії на робочому місці. Ми можемо розширити це, сказавши, що деревина може стати справжнім каталізатором творчості, творчого мислення та інноваційних підходів до управління проектами та професійного життя.

Одне дослідження, Pollinate, Wellness + Wood = Продуктивність , призвело до ряду висвітлюючих результатів. Зокрема, використовуючи біофільні конструкції - включення в дизайн природних елементів, таких як дерево, з метою сприяння здоров'ю та благополуччю - рівень продуктивності може бути збільшений до 15 відсотків.

Біофільна конструкція також може мати значний вплив на творчість. Ось як ...

Спокій

Доповідь Wellness + Wood = Productivity показала, що працівники, які зазнали більшої частки дерев'яних поверхонь, мають більш позитивні асоціації зі своїм робочим місцем, і, зокрема, відчувають релаксацію і спокій.

Відчуття спокою є життєво важливим для творчості та нашої здатності підходити до завдань з уявами та інноваціями.Академічні дослідження показали, що можливість миру, зосередження і споглядання є необхідною умовою для максимальної творчості (навіть якщо трохи хаосу буде добре, то і справа).

Коротше кажучи, робоче місце з видатним деревом у своїй схемі дизайну може стати притулком для творчого розуму, щоб повернутися до того, коли потрібна розслаблена обстановка.

Концентрація і впевненість

Дослідження також виявило, що працівники з більш піддаються впливу деревини в їх професійному середовищі оцінюють свою здатність концентруватися і загальний настрій більш позитивно - аналогічна картина була виявлена ​​у зв'язку з ясністю, впевненістю і оптимізмом.

Все це є якостями, які можуть допомогти концентрації - необхідна здатність на будь-якому робочому місці, і часто має вирішальне значення для творчого процесу, будь то написання, управління проектами, безліч типів ручної роботи та багато іншого.

Відкрите дерево на робочому місці може допомогти заблокувати відволікання співробітників і технології і заохотити однодумство, яке може запускати творчі ідеї.

Зв'язок з природою

Якщо біофілічний дизайн і деревина спеціально можуть допомогти з усією креативністю, спокоєм, концентрацією і впевненістю, що саме це стосується цього стилю дизайну, що робить його корисним для працівників у приміщенні?

Як свідчить доповідь, все зводиться до того, що ми можемо вважати такою вродженою людською потребою: зв'язок з природою. У доповіді зазначається, що біофілічний дизайн спонукає до почуття задоволеності, творчості та благополуччя на робочому місці, завдяки сильному включенню природи до нашого все більш внутрішнього життя.

Інші дослідження підтверджують цей висновок переконливо. Наприклад, дослідження 2012 року « Творчість в дикій природі: вдосконалення творчого обгрунтування через занурення в природні параметри» виявило однозначно, що існують вимірні когнітивні переваги, які можна мати, витрачаючи час, занурений у природні умови. Важливо, що це дослідження також виявило, що збільшення емоційної позитивності у відповідь на природні подразники відповідало зниженню впливу технології - настільки часто повсюдно в сучасних робочих місцях.

Біофільна конструкція на робочому місці, з особливим акцентом на деревину, вливає в нього. Дозволяючи нашій впевненості в технології на робочому місці в приміщенні бути врівноваженим деяким впливом на природний світ, ми можемо принести користь нашому розумовому і емоційному благополуччю, дозволяючи нашій творчості піднятися.

На жаль, у звіті «Wellness + Wood = Продуктивність» встановлено, що лише 47 відсотків працівників задоволені своїм зв'язком з природою на робочому місці, тому ми маємо певний спосіб дозволити природу

... і вдома

Давайте не будемо забувати про прославлені столи цих чудових письменників, а також про те, як домашнє робоче середовище може бути посилено біофілічним дизайном.

Експерт і консультант з психології дизайну Барбара Лайонс Стюарт вважає, що дерев'яний простір будинку пропонує тепло і "низьку енергію" порівняно з білими ламінатами або металевими столами. Дерев'яні столи також пропонують вигнуті краї, а не прямі краї, що може сприяти відчуттю спокою в робочому просторі вдома і сприяти творчості.

"Ви хочете, щоб ваша енергія йшла в творчу роботу, а не в навколишнє середовище", говорить Стюарт. "Якщо я знаю, що я розробляю і роблю щось креативне, я піду на більш низьке енергетичне середовище".

Дерево являє собою таку середу, і потрапляє в цю вроджену потребу наших, щоб налагодити зв'язок з природним світом.

"У вас є щось, що змушує вас хотіти бути зовні", говорить Стюарт.

Так чи вдома, чи на роботі, біофілічний дизайн з акцентом на деревину може зробити значущу відмінність від наших творчих здібностей.

А для таких, як Діккенс і кооперація, деревина була не менш важливою.

 

MODERN-WF | МЕБЛІ З ДЕРЕВА

facebook twitter
Другие статьи