Корзина
99 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Акция 2020! Тумбы "Орео": всего 2 699 грн!Купить по скидке
  • MODERN-WF
  • Статьи
  • Дерев'яна архітектура: 10 переваг дерев'яних конструкцій
Производители
Контакты
MODERN-WF
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 (68) 911-17-58
0 800 331 651Безкоштовно
Менеджер Виталий
УкраинаХарьковская областьХарьков

Дерев'яна архітектура: 10 переваг дерев'яних конструкцій

Дерев'яна архітектура: 10 переваг дерев'яних конструкцій

У цій статті ми висвітлимо розпалювання нашої творчої фантазії, вивчивши і деталізуючи переваги дерев'яних конструкцій. Ця стаття не буде виключно обертатися на дерев'яні будинки, але використання деревини в рамках конструкцій і будівництва також.

 

 

Дерево - чудовий матеріал; сподіваюся, ви погодитеся на висновок цієї статті.

 

 

1. Винятковий ізолятор та енергозбереження

Деякі будівельні матеріали, такі як сталь, неорганічні матеріали, які є негорючими, розширюються при нагріванні, що може послабити і згорнути конструкцію. Дерево реагує майже протилежним чином. При нагріванні (не надмірно до горючих температур, звичайно) деревина висихає і фактично стає ще важче.

Давайте зробимо деякі порівняння тут. Скло проводить тепло 23 рази швидше, ніж дерево, мармур в 90 разів швидше, краде 1650 разів швидше, а алюміній колосальні 7000 разів швидше.

Це означає менше витоку енергії з дому. Якщо ви хочете, щоб тепло (або прохолода) залишалося у вашому домі, і ви хочете витрачати менше грошей на опалення (або охолодження), деревина є чудовою альтернативою цегли, бетону або каменю. У порівнянні з іншими будівельними матеріалами, дерево, економічно є зіркою дитини ізоляції.

  • Коротше кажучи: Використання деревини економить на рахунках на опалення, а використання дерев'яних рамок в структурах є економним.
  • Факт : Деревина фактично трохи розширюється, коли вологість повітря опускається нижче 0%, однак це не вплине на конструкторів серед нас, оскільки навіть у найбільш виснаженому кліматі вологість не опускається нижче 5%.

 

деревина

 

Дерев'яна ізоляція від Greenspec

 

  2. Швидко побудувати: економить гроші

«Люди люблять рубати деревину. У цій діяльності один відразу бачить результати ». Альберт Ейнштейн. Схоже, він ударив нігтем по голові. Люди люблять швидкий недорогий результат, і це саме те, що деревина може запропонувати.

Деякі виробники дерев'яних будинків можуть побудувати дерев'яний будинок на 100 м² на місці протягом 7 днів. Уявіть собі, що вирушаєте до Флориди на двохтижневу відпустку, повертаючись додому, щоб відкрити нову будівлю, яка з'явилася у вашому сусідському саду. Я сказав вам, ліс вражає!

У порівнянні з цеглою, каменем або бетоном, деревні конструкції, безумовно, заощаджують час, і за своєю суттю з цим приходять економія робочої сили. Це особливо застосовне в суворих погодних умовах, таких як сильний дощ, сніг і крижані умови, де деревне будівництво може тривати без перешкод. Також моєму другові сказав, що плани для дерев'яних конструкцій легше слідувати, ніж цеглини, бетони або з використанням сталевих каркасів (не соромтеся коментувати це в розділі коментарів, оскільки я не знаю достовірності цього коментаря). ).

Будинки з дерев'яним каркасом дозволяють легко модифікувати під час і після будівництва, і це пов'язано з легкістю, універсальністю і економічністю, що робить його таким популярним і недорогим вибором. Будинки з ізоляцією бетонної форми (ICF) можуть бути дорогими, важкими і трудомісткими для зміни конструкції пост.

 

Egeon-Architecten-2

 

Будинок з дерев'яного каркасу від Egeon Architecten

 

3. Екологічно чисті

Зелений - це велика річ у ці дні, так що, звичайно, це буде великою особливістю цієї статті. Будинки з дерев є стійкими, поновлюваними та екологічно чистими. Чи знаєте ви, що дерев'яні споруди поглинають і зберігають атмосферний CO2, і що деревина, навіть враховуючи перевезення, є вуглецевою нейтраллю (насправді це єдиний вуглецево-нейтральний будівельний матеріал).

Факт: 0,8 тонн викидів вуглецю зберігаються для кожного кубічного лісу, який використовується в будівництві, тому, якщо в будинку використовується 20 кубічних метрів деревини, це економія 16 тонн вуглецю. У контексті, 16 тонн вуглецю є такою ж кількістю вуглецю, що виробляється при русі 90 тисяч кілометрів (як дуже груба оцінка). Використання деревини в будівництві, будь то повне будівництво тільки дерев'яних рамок, дійсно має позитивний вплив на зміну клімату.

Більшість західноєвропейських країн мають законодавство, в якому повинно бути посаджено щонайменше одне дерево для кожного розрізаного дерева. Це важливо, тому що це означає, що на планеті буде більше деревини, що означає більше поглинання вуглецю. Давайте не будемо ставити наші заслінки, хоча, вирубка лісу - це зневіруючий факт, тому переконайтеся, що джерело деревини не викликає сумнівів.

Зрілі дерева фактично використовують поглинають менше вуглецю, ніж молодші, швидше ростуть дерева, тому це може бути корисним у битві на зміну клімату, щоб скоротити літні дерева, використовувати їх у будівництві та завести нові вуглецеві дерева на своєму місці.

 

лісовідновлення

 

Лісовідновлення

 

4. Естетично-акробатичний

З більш ніж 5000 різних лісів, щоб вибрати з, там абсолютно буде щось, що підійде тим, будівництво або дизайн бажання. Деякі ліси ідеально підходять для ізоляції, деякі для акустики, зерна, кольору, зовнішнього вигляду та інших для структурних каркасів, стін, підлог, стель і меблів.

На мою особисту думку, зерно на шматку дерева є однією з найбільш зачаровуючих красунь у природному світі, де різні відтінки кольору і текстури повертаються один до одного, як чарівний танець.Я теж не приховую. Деякі з найбільш дихання архітектурних проектів деревини по центру.

Дерево може бути пофарбовано в будь-який колір і може бути вощеним і лакованим, що розмахує його природним витонченістю. Його можна вирізати, нарізати, склеювати і прибивати.

Дерево настільки універсальне і естетично приємне, що єдиною межею того, що можна зробити з ним, є обмежена уявою. Так само, як сказав Альберт Ейнштейн, «Уява важливіше, ніж знання», і «Уява - це все. Це попередній перегляд майбутніх пам'яток життя » . Ось моє особисте обертання на цю цитату: «Уява - це все. Це перегляд чудових проектів і інженерних подвигів, які ще мали бути матеріалізовані ».

 

Будинок-пансіонат на острові Бар'єр-Айленд

 

Демонстрація універсальності деревини

 

5. Механічні властивості та робочі властивості

Кілька місяців тому, в розмові з моїм подругою, я обговорював з ним хедж Taxus baccata (європейський тис); що він любить називати, "Taxus baccata - це хедж з краю"! Ми просунулися на тему густоти деревини. Я завжди знав, що baccata taxus був дуже твердим деревом, тому що він росте лише близько 5 см на рік, але я дивувався, чи було це важче, ніж дуб. Це привело мене до тесту на твердість «Янки», який визначає, наскільки стійкою є дерево до зубця та зносу.

Щоб перевірити твердість даної деревини, тест вимірює силу, необхідну для вбудовування 11,28-мм сталевого кульки на половину шляху до дерева. Виявляється, що тис вимагає 1500 фунтів сили, в той час як падіння дуба просто сором'язливе на рівні близько 1300 фунтів.

Я сказав, що для того, щоб висвітлити перспективу неймовірної різноманітності властивостей деревини, можна надихати досліджувати нові види деревини в майбутніх проектах. Що найважчі дерево я чую деякий кажуть, добре що би був Австралійський Buloke котрий вимагає 5060 фунтів сили. Один з найбільш м'яких лісів - це дерево cuipo, яке вимагає 22 фунта сил, набагато м'якше, ніж більш відома деревина бальза, яка входить до 100 фунтів.

Я збираюся отримати ще більш технічні на вас зараз так пропустити це, якщо це не лоскотати вас.Деревина, хоча світло має надзвичайно високу міцність на розрив. Візьмемо деревину з міцністю на розрив 0,6 / см3 і питомою вагою 100 Н / мм2, а також сталь з міцністю на розрив 7,89 / см3 і питомою вагою 500 Н / мм2.

Якщо розділити міцність на розтяг на сили тяжіння, ця цифра покаже нам якість матеріалу і його довжину розриву. "Розривна довжина" означає точку, в якій матеріал розбивається під власною вагою.Сталь, яка використовується в будівлях, має точку розриву 5,4 км і затверділу носу зі сталі 17,5 км.

Коли ми порівнюємо міцність на розрив сталі з двома сортами деревини, ялини та ламінованого бука, відповідні розривні довжини становлять 19,8 км і 28,3 км. Тепер ви знаєте, чому ламінована деревина використовується на підлозі спортивних залів!

Коли справа доходить до того, наскільки працездатна деревина, мало що може перевершити її. Деревина може бути збита красивими і творчими способами, які можуть зробити для майже магічних конструкцій.Точність і обробка, які можна досягти деревом, можуть допомогти вирізати звичайний дизайн у щось надзвичайне. На додаток до цього, дерево досить легко підтримувати і ремонтувати, тому, якщо він піде не так, фіксація проблеми не буде спалювати занадто велику дірку в гаманці. 

 

janka-test

 

Візуалізація тесту на твердість Янки

 

6. Безпечний, легкий, міцний і міцний

Один з багато причин чому ліс досі використовується сьогодні, незважаючи на величезні кроки у технічному досконалості, є його тривалість вага та безпека. Дерево має трохи віддачі, що означає, що він може злегка згинатися, що є властивістю, яку не мають цеглини. Тому, якщо основи злегка зміщуються, то дерев'яний будинок може згинатися і рухатися зі зміною, а не тріщиною. Навіть найменший зсув фундаментів у цегляному будинку призведе до появи тріщин у ступці (не дуже добре).

Говорячи про фонди, одна з причин того, що більшість будинків на південному сході США є дерев'яними, тому що ґрунт слабкий. Важкі цеглини можуть спричинити занурення землі, тому краще використовувати світлі дерев'яні будинки; ніхто не хоче стати жертвою раковини.

Повернувшись сюди знову, але в подібному марному думці, дерев'яні будинки поширені (а іноді й потрібні) на південному сході, тому що вони дешевше перебудувати, якщо їх знищить ураган. Здається, ураган категорії 5 знищить цегляну споруду, а також дерев'яну.

 

Сітчастий дизайн

 

Легка дерев'яна конструкція з Mesh Design + Проекти

 

7. Водостійкість

Хоча багато лісів замочують у воді та воді, що змушує їх розбухати, є деякі сорти деревини, які дуже водостійкі. Дослідження було проведено щодо коефіцієнту поглинання чотирьох різних сортів деревини, західного червоного кедра, дугласької ялиці, західного хемлок та ялини сітки. Ліси були висушені таким чином, щоб їх вологість становила від 6 до 10%, а потім залишалися зовні. Через рік рівень вологості Western Cedar становив від 9 до 11%, а в інших - від 14 до 21%. Збільшення поглинання вологи з необробленої кедрової деревини було мінімальним.

Це дослідження демонструє, що хоча деякі ліси мають тенденцію поглинати вологу, існують окремі сорти деревини, які не матимуть такої тенденції. Я впевнений, що є деякі ліси, які використовуються спеціально для їх високих коефіцієнтів поглинання, а деякі, наприклад, кедра для їх низького рівня поглинання.

 

будинок кедрових рейків

 

Безперервна зовнішня шкіра кедрових ламелей

 

8. Здоровий і природний

Електростатичний заряд: це велика справа для деяких людей, оскільки електростатичні заряди, як вважають, нездорові до деякої міри. Хороші люди новин, деревина випускає нульовий електростатичний заряд; нада, пшик! Просто зробіть

Якщо кімната закінчена деревом без покриття, вона допоможе регулювати вологість, що може допомогти людям з респіраторною чутливістю. Мало того, що воно регулює вологість, тільки вид деревини може заспокоїти розум і розслабити нервову систему (так я чув!). Просто переконайтеся, що вологість не робить деревину занадто вологою, інакше вигода статичної електрики може бути викинута з вікна.

З цих причин деревина вважається здоровим вибором над металом, пластмасою та іншими матеріалами.

 

Архітектура TOTeMS 1

 

Розслаблюючі дерев'яні тони - Архітектура TOTeMS

 

9. Акустично звук

Незважаючи на те, що деревина не є ідеальним звукоізолятором, вона запобігає відлункою від підстрибування по кімнаті, поглинаючи звукові хвилі. У порівнянні з його конструктивними конкурентами, дерево виявляється набагато ефективнішим при звукоізоляції, особливо коли йдеться про ізоляцію між різними приміщеннями.

Деревина також використовується в багатьох концертних залах по всьому світу, оскільки вона природно гасить звук, створюючи ідеальний тон у кімнаті.

 

дерево-акустика 1

 

Дерево використовується для поліпшення акустики в концертному залі університету Сока

 

10. Іржа

Останній, але не менш важливий, деревина не іржавіє. Незважаючи на те, що він може окислюватися в тій чи іншій формі, він статистично незначний у порівнянні з металом. Правда, є деякі метали, які не іржавіють, але вони дорожчі; і ви можете критикувати деревину після того, як ми дізналися, як це чудово!

 

Сонячна лабораторія Lab House від IAAC Imaginative Windows

 

Подальший приклад універсальності деревини - The Solar Fab Lab House від IAAC Imaginative Windows

 

 

Архітектура TOTeMS 2

 

Елегантні дерев'яні криві - Архітектура TOTeMS

 

На закінчення : Дерево є одним з папочок будівельних матеріалів: Дерево - найкращий вибір | MODERN-WF.

facebook twitter
Другие статьи