Корзина
99 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Акция 2020! Тумбы "Орео": всего 2 699 грн!Купить по скидке
Производители
Контакты
MODERN-WF
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 (68) 911-17-58
0 800 331 651Безкоштовно
Менеджер Виталий
УкраинаХарьковская областьХарьков

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 10.07.2020 по 20.07.2020, будут обработаны позже. С 21.07.2020 компания продолжит работу в обычном режиме.

13 типів сходів, які потрібно Вам знати

13 типів сходів, які потрібно Вам знати

Це невід'ємна частина будь-якого будинку, який має більш ніж один рівень: Сходи. Для проекту будівництва або реконструкції тип сходів також є дуже важливим.

 

 

Різні типи сходів забезпечують особливі види візуальної привабливості і займають різні місця у вашому домі. Розглядаючи нові сходи, подумайте про членів своєї сім'ї та про те, як вони використовують сходи, щоб зробити кращий вибір, оскільки у кожного виду є переваги та недоліки. Тут ми спускаємо різні типи сходів і міркування для кожного з них.

Зміст:

 1. Прямі сходи
 2. Прямі сходи з центральною посадкою
 3. L-подібні сходи
 4. U-подібні сходи
 5. Сходи з опорами
 6. Спіральні сходи
 7. Кругові сходи
 8. Вигнуті сходи
 9. Сходи з драбиною
 10. Розділена сходи
 11. Космічні сходи
 12. Плаваючі сходи
 13. Сховище сховища

 

Прямі сходи

Пряма сходи є найбільш поширеним і доступним стилем. Попередньо нарізані стояки - вертикальна частина сходів - доступні в домашніх магазинах, а багато будівельників використовують їх завдяки своїй простоті. Дизайн прямої лінії означає, що сходи не потребують спеціальної опори і повинні бути прикріплені лише вгорі та знизу. Цей тип сходів також дозволяє легше встановлювати перила і поручні. Звичайно, існують варіації прямої сходи, що включають відкриті стояки, сучасні матеріали та металеві кабельні рейки, які значно змінюють основний вигляд.

Хоча пряма сходи може бути найпоширенішою, вона має кілька недоліків, а саме, що вона займає більшу кількість лінійного простору, що дійсно може вплинути на ваш дизайн.

 

Прямі сходи з центральною посадкою

Якщо у вас є висока кімната з високими стелями і розглядаєте пряму сходи, яка повинна бути висотою більше 12 футів, це вимагатиме центральної посадки. Те ж саме можна сказати і про те, що Ваша запланована сходи більше, ніж стандартна кількість стояків, що зазвичай становить 16. Основний недолік прямих сходів з центральною посадкою - це збільшення простору, якого вони вимагають, що зазвичай змушує дизайнерів вибрати інший стиль. Цей тип сходів звичайно використовується в комерційних будівлях, а не в приватних будинках.

 

L-подібні сходи

L-подібні сходи є ще одним загальним стилем сходів. Вони в основному прямі сходи з поворотом, або в середині або ближче до одного кінця або іншого. L-подібні сходи є привабливими з різних причин, насамперед тому, що вони більш візуально привабливі. Крім того, вони, як правило, займають менше місця і можуть використовуватися в кутку кімнати. Для деяких людей, вони також легше орієнтуватися з-за більш широкої посадки, що розриває сходи. Звичайно, ці типи сходів складніше будувати і, отже, дорожче. L-подібні сходи також зазвичай потребують опори для посадки і повороту.

 

U-подібні сходи

U-подібні сходи, як правило, складаються з двох сходів, що йдуть в протилежні сторони з посадкою на перемикачі. Вони також більш візуально цікаві, ніж пряма сходи. Більш того, вони займають менше лінійної площі приміщення і можуть бути зручними для кутової конструкції. Як правило, посадка має великі розміри. Головним недоліком U-подібних сходів є поворот, що ускладнює переміщення більших предметів меблів наверх.

 

Сходи з опорами

Стільці Winder дуже схожі на L-подібні сходи, за винятком того, що немає посадки. Замість цього, сходи безперервні, беручи на форму клина, коли вони роблять поворот. Вони були набагато менш поширеними в сучасних будинках і зазвичай зустрічаються у старих резиденціях. Рідко вони використовувалися як головні, передні сходи і, швидше за все, були знайдені як другий набір сходів у будинку. Цей тип сходів бачить відродження популярності, завдяки тенденціям, які сприяють меншим будинкам і більш стійким будинкам.

 

Спіральні сходи

Хоча ідеально підходить для більш жорстких просторів, гвинтові сходи все ще вважаються більш новинним стилем. Справжні гвинтові сходи мають один центральний стовп, до якого прикріплені всі випромінюючі щаблі, оскільки вони прокручуються вгору через простір у поверсі вище. Через свою природу контакту, вони, як правило, знаходяться в пляжних будинках і компактних житлах міста, оскільки вони потребують невеликого простору. Багато будівельні норми міста і муніципалітету вимагають, щоб гвинтові сходи були вторинним маршрутом виходу з верхнього поверху, тому що вони не так легкі для навігації. Насправді, це один з головних недоліків для гвинтових сходів: тільки одна людина за раз може використовувати сходи і підстави вимагають обережності, оскільки внутрішня частина кожного кроку вузька. Крім того, набагато важче переміщати великі предмети по витках.

 

Кругові сходи

Кругові сходи більше нагадують традиційні сходи, ніж спіральні - подумайте про те, що можна знайти в середньовічному замку. Хоча це йде навколо і кроки конічні, крива більш розслабленою, ніж гвинтові сходи з кроками легше орієнтуватися. Іноді їх називають helixed сходи, їх крива більш витончена і менш компактна, що допомагає створити архітектурну координаційну точку. Звичайно, це вимагає більшого відкритого простору і дорогої побудови.

 

Вигнуті сходи

Найбільш часто використовувані в або біля під'їзду, вигнуті сходи є проектна заява. Вони не утворюють кола, тому що роблять спіральні або кругові сходи, а замість цього призначені для основної конструктивної особливості. Легко проходити, крива, як правило, ніжний і елегантний вибір для будь-якого стилю будинку. Цей тип сходів вважається найскладнішим і, отже, одним з найдорожчих.

 

Сходи з драбиною

Відмінні місця для невеликих приміщень та невеликих резиденцій, сходи для сходів є одним з найбільш ефективних для космосу типів сходів. Звичайно, це гарна ідея перевірити будівельні норми в місцевому районі, тому що часто вони не допускаються як головні сходи. Сходи трапу можуть бути побудовані в різних стилях, від буквального стилю сходів, як на цій фотографії, до більш стилізованих версій. У будь-якому випадку, сходові сходи, як правило, мають більш високі кроки і можуть бути особливо важкими для підйому, особливо при спусканні по сходах. Ці види сходів можуть бути дуже зручними для інших цілей, наприклад, для досягнення верхньої полиці великих книжкових шаф або додаткових обмежених просторів.

 

Розділення сходів

Розділені сходи - спочатку названі роздвоєними - це велика дама всіх сходів. Зазвичай використовується в під'їзді дуже великого і просторого будинку, сходи починаються з більш широкого польоту внизу. Частина шляху вгору, є щедра посадка з двома вужчими рейсами по обидві сторони нижньої секції - одна йде вліво, а інша йде направо. Великий, експансивний і дорогий, це конструкторська заява, яка має на меті зробити велике враження.

 

Компактні сходи

Хоча кругові сходи і стилі сходів добре підходять для компактних будинків, існує широкий спектр інших стилів, які дозволяють заощаджувати простір для сходів. Сходи, які більш круто розгортаються, сходи стрічкового стилю, і більш вузькі, чергуються кроки - це всі способи включення сходів у будинок з мінімальним втраченим простором. Поки вибір відповідає будівельним кодам, фактичний стиль залежить від вас.

 

Плаваючі в повітрі сходи

Зазвичай варіація на прямій сходи, плаваюча сходи зазвичай складається з ступні без стояків. Натомість самі ступи прикріплюються до стіни таким чином, що опора є невидимою або, принаймні, мінімально видимою. В інших випадках для досягнення плаваючого вигляду використовуються скляні або плексигласові стояки. Використовуваний матеріал може бути деревиною, але часто це щось інше, як метал, скло або камінь. Це сучасний вигляд, який часто пропускає поручні, хоча скло можна використовувати для безпеки замість традиційного перила, не жертвуючи відкритим почуттям. Знову ж таки, будь-який плаваючий стиль повинен відповідати місцевим будівельним кодам.

 

Сходи з полицями

Великий або маленький, майже, будь-який будинок може використовувати більше місця для зберігання, а часто пропускається область під сходами може бути перетворена в цінний простір для приховування необхідності. Найбільш поширеним способом зробити це, будуючи шафи під стояки замість просто стіни від простору. Другий спосіб полягає в перетворенні кожного стояка в ящик, що є найкращим варіантом, коли ви не можете повністю використати порожнечу під сходами.

MODERN-WF

 

facebook twitter
Другие статьи